Apakšsadaļu izvēlne

Aktualitātes

Jaunumi

24
Sep
12.59
12.59

Čeku loterija palielina budžeta ieņēmumus par 4 miljoniem eiro

Kopš 2019. gada 1.jūlija, kad pirmo reizi Latvijas vēsturē tika uzsākta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rīkotā čeku loterija, iedzīvotāji tajā reģistrējuši 30,1 miljonu maksājuma dokumentu, t.i. čekus, kvītis, biļetes un rēķinus. No loterijā iesniegtajiem čekiem iegūtā informācija ļāvusi VID atklāt un novērst dažādus uzņēmēju pārkāpumus, kā arī panākt pilnīgāku saimnieciskās darbības ieņēmumu reģistrāciju kases aparātos - līdz ar to arī pilnīgāku nodokļu deklarēšanu. VID un iedzīvotājiem līdzdarbojoties, ar čeku loterijas starpniecību vairāk nekā divu gadu laikā budžeta ieņēmumi palielinājušies par 4 miljoniem eiro.

23
Sep
12.01
12.01

Svētdien vakarā var būt traucēta valsts amatpersonas deklarācijas aizpildīšana

Saistībā ar Valsts Reģionālās attīstības aģentūras (VRAA) tehniskajiem darbiem 26.09.2021. no plkst. 18.00 līdz plkst. 21.00 var būt traucēta informācijas par radiniekiem automātiskā pielasīšana, aizpildot valsts amatpersonas deklarāciju VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā. Gadījumā, ja automātiskā datu pielasīšana nenotiek, lūdzam nepieciešamo informāciju pievienot manuāli.

23
Sep
08.31
08.31

VID uzsāk kriminālprocesu par iespējamu noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizēšanu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess par, iespējams, noziedzīgi iegūtas skaidras naudas 706 140 eiro apmērā pārvietošanu pāri Latvijas Republikas valsts robežai.