Apakšsadaļu izvēlne

Aktualitātes

Jaunumi

22
Jūn
14.43
14.43

Sūtījumu deklarēšanai juridiskām personām jāizmanto programmiskā saskarne un jāpieprasa sistēmas lietotāja tiesības

Atgādinām, ka uzņēmumiem, kuri nodrošina pasta, kurjerpasta vai eksprespasta sūtījumu piegādi Latvijā no valstīm ārpus Eiropas Savienības (ES), ir jāgatavojas izmaiņām muitas formalitāšu kārtošanā, kā to paredz ES tiesību akti. 

22
Jūn
08.50
08.50

Priecīgus Jāņus!

Priecīgus Jāņus!
22
Jūn
08.20
08.20

Čeku loterijas 2022. gada izlozes dalībniekiem jāpiesakās VID līdz 27.jūnijam; maija izlozes uzvarētājiem - līdz 13. jūlijam

Čeku loterijas dalībniekiem, kuri laimējuši kādu no maija mēneša naudas balvām vai Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku papildu balvām, ir jāpiesakās VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) 30 dienu laikā no izlozes rezultātu publicēšanas dienas, tas ir, līdz 2021.gada 13. jūlijam (ieskaitot). Savukārt, tiem, kuri saņēma īsziņu, ka viņu maijā reģistrētais čeks tiek virzīts jau nākamā - 2022. gada izlozei, 14 dienu laikā jeb līdz šī gada 27. jūnijam (ieskaitot). Ja laimīgais dokuments ir rēķins, loterijas dalībniekam EDS jāiesniedz ne vien rēķins, bet arī bankas maksājuma izdruka par to, ka rēķins ir apmaksāts.

Notikumi

28
Jūn
09.00

PVN deklarācijas aizpildīšana vienas pieturas aģentūras režīmā OSS (one stop shop)

Tiešsaistes seminārs Latvijas un ārpus Eiropas Savienības esošo valstu uzņēmējiem, kas pārdod preces tālpārdošanā, veicina tālpārdošanu, sniedz pakalpojumus patērētājiem citās Eiropas Savienības valstīs, vai nodrošina e-komercijas sūtījumu importu.