Par Sabiedriskā labuma komisijas sēdes Nr. 1 pārcelšanu

 Publicēts: 12.01.2021. 16.16


Apakšsadaļu izvēlne

Sabiedriskā labuma komisijas sēde notika 2021.gada 12.janvārī. Sabiedriskā labuma komisija (turpmāk komisija) izskatīja darba kārtības Nr. 1. pirmajā daļā iekļautās organizācijas par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu. Darba kārtības Nr. 1 otrajā daļā iekļautās organizācijas netika komisijā izskatītas, jo komisija nebija lemttiesīga kvoruma trūkuma dēļ.

Saskaņā ar Ministru kabineta 2004.gada 30.novembra noteikumu Nr.976 „Sabiedriskā labuma komisijas nolikums” 16.punktu, ja komisija nav lemttiesīga, piecu dienu laikā sasauc atkārtotu sēdi, nemainot darba kārtību.

Informējam, ka nākamā Sabiedriskā labuma komisijas sēde, kurā atkārtoti tiks lemts par tām organizācijām, kuras tika iekļautas Sabiedriskā labuma komisijas 2021.gada 12. janvāra sēdes Nr.1 darba kārtības otrajā punktā, notiks 2021.gada 14. janvārī.

Plašāka informācija par sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu pieejama VID mājaslapā sadaļā “Uzņēmumiem/Sabiedriskā labuma organizācijas statuss”.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām iedzīvotājus zvanīt uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, konsultēties ikvienā VID klientu apkalpošanas centrā.

Pilnveidojot konsultāciju kvalitāti, aicinām jautājumus sūtīt izmantojot EDS sadaļu “Sarakste ar VID”, vai arī uz e-pasta adresi vid [at] vid.gov.lv, parakstītus ar drošu elektronisko parakstu. Izvēloties sadaļu “Sazinies ar mums”, uz EDS tiksiet novirzīts automātiski.