VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde organizē cenu aptauju par valstij piekritīgās mantas realizāciju līdz 2015.gada 24.jūlijam

 Publicēts: 10.07.2015.


Apakšsadaļu izvēlne
Augstāk minēto mantu iespējams apskatīties, iepriekš piesakoties pa tālruni 64207808, 26416690. Piedāvājumā lūdzam norādīt piedāvāto cenu  bez PVN par katru Jūs interesējošo valstij piekritīgās mantas vienību. Piedāvājumu skenētā veidā lūdzam nosūtīt uz e-pastu  NPPP.lietvediba [at] vid.gov.lv līdz 2015.gada 24.jūlijam plkst.15.00

Informējam, ka iegādāties valstij piekritīgo mantu ir tiesīgs akcīzes preču noliktavas turētājs, kura speciālajā atļaujā (licencē) akcīzes preču noliktavas turētāja darbībai norādīts attiecīgais akcīzes preču veids. 

Vienlaikus informējam, ka tiesības iegādāties valstij piekritīgo mantu tiks piešķirtas komersantam, kurš piedāvās visaugstāko cenu par konkrēto valstij piekritīgās mantas vienību un kuram Valsts ieņēmumu dienesta administratīvo nodokļu (nodevu) parāds uz piedāvājuma iesniegšanas brīdi nepārsniedz 150 EUR.

Slēdzot ar komersantu līgumu par mantas realizāciju (manta, kuras daudzums ir precīzi zināms līguma slēgšanas brīdī), tiek noteikta priekšapmaksa 50 % apmērā no realizācijas ceļā paredzamajiem ienākumiem, ja minētā summa ir vienāda vai lielāka par 427 EUR.
Valsts ieņēmumu dienests
VID Nodokļu parādu piedziņas pārvalde
Darbības ar valstij piekritīgo mantu
Cenu aptauja par realizāciju
Mantas atrašanās vieta
Cēsu iela 28b, Limbaži
Valstij piekritīgā manta
Nosaukums: 
Šķidrums ar dīzeļdegvai raksturīgu smaku
Daudzums: 
~ 668 l