Čeku loterija Jaunumi
attels

Lai gan Čeku loterija un dalība tajā ir noslēgusies, taču šī gada februārī vēl notiks pēdējā, 2022.gada fināla izloze, kurā piedalīsies tie attaisnojuma dokumenti, kas pagājušā gada laikā katru mēnesi tika izlozēti gada izlozei. Tādēļ atgādinām, ka tiem loterijas dalībniekiem, kuru decembra čeks ir izvirzīts 2022. gada fināla izlozei, ir jāpiesakās VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) līdz 22. janvārim (ieskaitot).

Savukārt, tiem, kuri laimējuši kādu no decembra naudas balvām vai Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku papildu balvām, jāpiesakās VID EDS līdz 7. februārim (ieskaitot).

Ja laimīgais dokuments ir rēķins, loterijas dalībniekam EDS jāiesniedz ne vien rēķins, bet arī bankas maksājuma izdruka par to, ka rēķins ir apmaksāts.

Čeku loterijas decembra izlozes rezultāti pieejami čeku loterijas tīmekļa vietnes sadaļā “Laimētāji”, kā arī VAS “Latvijas Loto” tīmekļa vietnē.

Čeku loterijas 2022. gada izlozes rezultāti tiks paziņoti šī gada 19. februārī TV3 raidījuma “SuperBingo” ēterā. Čeku loterijas dalībnieki gada izlozē var pretendēt uz vienu laimestu 20 000 eiro vērtībā, četrus laimestus 10 000 eiro vērtībā un piecus laimestus 2000 eiro vērtībā.

Pateicamies visiem čeku loterijas dalībniekiem un atgādinām, ka čeks, kvīts, biļete un rēķins ir ne vien oficiāls darījuma apliecinājums, bet arī garantijas dokuments un tādēļ aicinām arī turpmāk, veicot samaksu, vienmēr paņemt attaisnojuma dokumentu.

Plašāka informācija pieejama tīmekļa vietnē www.cekuloterija.lv. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt uz tālruņa numuru +371 67120011 vai rakstīt uz e-pasta adresi: cekuloterija@vid.gov.lv.