Jaunumi Čeku loterija
Informatīvs attēls

Atgādinām, ka tiem loterijas dalībniekiem, kuru novembra čeks tiek virzīts izlozei 2022. gada fināla izlozei, jāpiesakās VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) līdz šī gada 25. decembrim (ieskaitot), savukārt tiem, kuri laimējuši kādu no novembra naudas balvām vai Padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku papildu balvām jāpiesakās VID EDS līdz 2023.gada 10. janvārim (ieskaitot). Ja laimīgais dokuments ir rēķins, loterijas dalībniekam EDS jāiesniedz ne vien rēķins, bet arī bankas maksājuma izdruka par to, ka rēķins ir apmaksāts.

Lai gan čeku loteriju ir paredzēts 2023. gadā neturpināt, šogad visu decembri loterija vēl notiek. Decembrī saņemtos čekus un citus attaisnojuma dokumentus iedzīvotāji ir aicināti reģistrēt loterijai līdz pat nākamā gada 5.janvārim. Savukārt 2023. gada janvārī norisināsies decembra čeku izloze, bet februārī – 2022.gada fināla izloze.

Decembrī turpinās arī šī gada noslēdzošā ceturkšņa tematisko nozaru izlozes. Tāpēc arī decembrī aicinām iedzīvotājus pievērst īpašu uzmanību tam, vai darījumu apliecinošs dokuments – čeks, kvīts vai rēķins - tiek saņemts, pērkot apģērbu un apavus, vai iepērkoties lietotu mantu bodītē vai antikvariātā. Tas tādēļ, ka, reģistrējot tieši šo nozaru attaisnojuma dokumentus, būs iespēja laimēt trīs naudas balvas 500 eiro vērtībā, jo šī gada pēdējā ceturksnī kā īpašās ir izvēlētas nozares, kas saistītas ar apģērbu, apavu un tekstilizstrādājumu mazumtirdzniecību dažādās tirdzniecības vietās.

Svarīgi, ka čeks, kvīts, biļete un rēķins ir ne vien oficiāls darījuma apliecinājums, bet arī garantijas dokuments un tagad arī loterijas biļete, lai pretendētu uz čeku loterijas laimestiem!

Čeku loterijas dalībnieki vēl arī šī gada decembrī var pretendēt uz 35 naudas balvām 100 eiro vērtībā, trīs laimestiem 5 000 eiro vērtībā un vienu laimestu 10 000 eiro apmērā, bet trīs naudas balvas 500 eiro vērtībā decembrī tiks izlozētas tikai starp nozares čekiem.

Plašāka informācija pieejama tīmekļa vietnē www.cekuloterija.lv. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt uz tālruņa numuru 67120011 vai rakstīt uz e-pasta adresi: cekuloterija@vid.gov.lv.