Projektu aktualitātes
EEA Grants un VID logo ansamblis








Šodien, 2022. gada 29.jūnijā, Norvēģijas Karalistes vēstnieks Latvijā Kristians Ēdegors (Kristian Ødegaard) darba vizītē apmeklēja robežšķērsošanas vietu “Terehova”, kur tikās ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadību un pārrunāja ar projekta “Ekonomisko noziegumu novēršana un apkarošana robežšķērsošanas vietā “Terehova”” īstenošanu saistītos jautājumus.

Vizītes laikā VID ģenerāldirektore Ieva Jaunzeme, VID ģenerāldirektora vietnieks muitas jomā, Muitas pārvaldes direktors Raimonds Zukuls un muitas amatpersonas iepazīstināja Norvēģijas vēstnieku Latvijā K.Ēdegoru ar Terehovas RŠV darbu.

Turpinot veidot modernu, pārdomātu, tehnoloģiski aprīkotu un lietotājiem ērtu infrastruktūru, tiek īstenoti vairāki RŠV infrastruktūras modernizācijas projekti. Viens no tiem ir projekts “Ekonomisko noziegumu novēršana un apkarošana robežšķērsošanas vietā “Terehova””. Realizējot projektu, plānots izbūvēt RŠV “Terehova” administratīvās ēkas piebūvi –  pasažieru bagāžas kontroles telpas, lai pārbaudes varētu noritēt gan muitas klientiem, gan dienesta amatpersonām  drošākos un ērtākos apstākļos, kā arī modernizēt administratīvās ēkas inženierkomunikācijas.

Šis ir viens no diviem VID īstenotajiem Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.–2021. gada perioda līdzfinansētās programmas “Starptautiskā policijas sadarbība un noziedzības apkarošana” projektiem. Plašāka informācija par abiem projektiem pieejama VID tīmekļvietnē