Jaunumi
Informatīvs attēls par Ēnu dienu 2024. gadā

4. aprīlī norisināsies biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvia” rīkotā Ēnu diena. Gadu no gada Valsts ieņēmumu dienests iepazīstina skolēnus ar savu iestādi, tās dažādajām darbības jomām, lai veicinātu interesi par VID kā par nākamo iespējamo darba vietu, un arī šis gads nav izņēmums. Šogad skolēni dosies pie 26 VID darbiniekiem.

Kopumā pie mums ciemosies 60 jauniešu, no kuriem aptuveni puse apmeklēs darbiniekus VID administratīvajā ēkā Talejas ielā 1, bet pārējie dažādās citās struktūrvienībās visā Latvijā. Jauniešiem būs iespēja uzzināt vairāk par VID darbu kopumā, kā arī “ēnot” sev interesējošo profesiju pārstāvjus, kuri pārstāv dažādas VID darbības jomas. 

Ļoti novērtējam kolēģu iniciatīvu kļūt par “ēnu devējiem” un veltīt šo darba dienu zinātkārajiem jauniešiem! Novēlam, lai ikvienam šī diena ir iedvesmojoša un pozitīvu emociju piepildīta!

Tie jaunieši, kuri apmeklēs VID administratīvo ēku Talejas ielā 1, pasākuma pirmajā daļā no pl. 11.00 nepiespiestā gaisotnē tiks iepazīstināti ar VID kā iestādi kopumā, atsevišķi plašāk tieši ar muitas jomu un kinologa darba pienākumiem. Pasākuma otrajā daļā jaunieši kopā ar “ēnu devējiem” dosies iepazīt sev interesējošo profesiju darba specifiku.

Šogad “ēnas” dosies teju uz visām VID struktūrvienībām - uz Muitas pārvaldi,  tostarp uz dažādiem muitas punktiem visā Latvijā, Juridisko un pirmstiesas strīdu izskatīšanas pārvaldi, Stratēģiskās vadības lietu un sabiedrisko attiecību pārvaldi, Nodokļu pārvaldi, Nodokļu un muitas policijas pārvaldi u. c.

Ar plašāku informāciju un fotogrāfijām dalīsimies pēc Ēnu dienas norises.