NotikumiApakšsadaļu izvēlne
6
Dec
11.00

Nodokļu samaksas termiņa pagarināšana Covid-19 krīzē cietušajiem uzņēmumiem

Piedalies seminārā un uzzini svarīgo par iespēju #Covid19 krīzē cietušajiem saņemt nodokļu termiņa samaksas pagarinājumu!

7
Dec
09.00

PVN un grāmatvedības piemērošana preču mazumtirdzniecībai interneta vidē

Seminārā runāsim par būtisko Latvijas komersantiem un saimnieciskās darbības veicējiem, kuri tirgo savas preces internetā pircējiem jebkur pasaulē jeb izmanto elektronisko tirdzniecības vietu/platformu.

8
Dec
11.00

Ārpakalpojuma grāmatvežu licencēšana

Seminārā uzzināsiet par ārpakalpojumu grāmatvežu profesionālās kvalifikācijas prasībām un citiem nosacījumiem, kurus nepieciešams ievērot, lai varētu saņemtu licenci. Licencēšanas prasības attiecas gan uz uzņēmumiem, kuri sniedz grāmatvedības ārpakalpojumus, gan fiziskām personām, kas grāmatvedības ārpakalpojumus sniedz kā saimnieciskās darbības veicēji. Normatīvajos aktos noteiktais pārejas periods, kura laikā grāmatvedības ārpakalpojumus atļauts sniegt bez licences, beidzas 2023.gada 1.jūlijā.

10
Dec
13.00

Kā turpināt saimniecisko darbību pēc patentmaksas režīma beigām

Ar 2022. gadu patentmaksu no saimnieciskās darbības vairs nevarēs maksāt. Turpmāk saimnieciskās darbības veicējiem ir jāizvēlas kādu no citiem spēkā esošajām saimnieciskās darbības formām un nodokļu maksāšanas režīmiem. Seminārā stāstīsim par saimnieciskās darbības reģistrāciju Elektroniskās deklarēšanas  sistēmā un nodokļu nomaksas režīma izvēles iespējām, par nodokļu aprēķināšanas kārtību un deklarāciju iesniegšanu dažādos nodokļu režīmos.

Lektore: VID Nodokļu pārvaldes Klientu apkalpošanas daļas Vidzemes nodaļas galvenā nodokļu inspektore Nata Meģe.